Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Tam ekran izle

Arif v 216 Fragmanı Beyninizi BÖYLE Yıkıyor

Dinasaurs
2 yıl önce|2 görüntüleme
Arif v 216'nın ilk tam fragmanı çıktı. Fragmana deli gibi gülmedik ama iyi esprilerin filme saklandığını düşünüyoruz.

Twitter: https://twitter.com/filmelestiriler
Instagram: https://www.instagram.com/filmegitmedenonce
kişisel: https://www.instagram.com/cem.basak/

Rastgele film önerileri:https://www.youtube.com/watch?v=fImlwaFfNeg&list=PLNluscFuhJdps1OyrXMxgS4g3GuxHst3m
SAHNEYİ ÇEKERKEN PARAŞÜTLE ARABA ATMIŞLAR: https://www.youtube.com/watch?v=qth3lqsX4t4

Biz bu videoda fragmanda kaçırmış olabileceğiniz bazı şeyleri konuşup, sonunda da Cem Yılmaz'ın nasıl herkesin beynini yıkadığını muhteşem bir komplo teorisiyle anlatacağız. Ayrıca bu fragmanı izleyen bir yetkili varsa Arif v 216'nın ön gösterimine çağrılmak istediğimizi hevesle birkez daha belirtmek isteriz. Normalde bizi sadece gavurlar çağırıyor.

Ayrıca filmin zamanda yolculuk üstüne kurulması bizi heyecanlandırdı. Anladığımız kadarıyla Arif v 216 geçmişe gidince 216'nın seri üretimine geçilecek ve bu sebeple gelecekte dünya Blade Runner'daki gibi karanlık bir şekil alacak. Boğaz'ın gitmesi oldukça üzücü ama Ajda Pekkan hologramları güzel duruyor.

Fragmanın başında Arif'in odası tarzı bir yerdeyiz. Buradaki poster 1965'te vizyona giren bilim kurgu filmi Mutiny in Outerspace'e ait. IMDB'de filmi sadece 200 kişi oylamış. Tam da Arif'lik bir film. Odanın sol tarafında ise 2016'da trajik bir biçimde kaybettiğimiz Erdal Tosun'nun GORA'daki karakterinin fotoğrafını görüyoruz. Güzel bir dokunuş olmuş.

İlk fragmanda Trump'ın Arif'i aradığını hatırlarsınız, bu fragmanda da Arif'in odasında Obama'yla konuşurken çekilmiş bir fotoğraf var.


Şu iki fotoğraftaki kız da Arif'in kızı olabilir gibi duruyor.


Şu postitte ise Ayla yazıyor gibi duruyor ama bunun filmle bir ilgisi var mı bilmiyoruz.

Bu fotoğrafsa hatırlarsanız GORA'nın sonunda çekilmişti.

Şu gördüğünüz Moonsite posterinin de ilginç bir hikayesi var. Ayda ilk yürüyüş gerçekleştiği zamanlar bunu kutlamak için New York Central Park'ta yapılan bir etkinliğin posteri.

Fragmanda Mert Fırat ve Şükrü Özyıldız'ın karakterleri de neredeyse yarım saniye gözüküyor. O yüzden onları sizlere tekrar göstermek istedik.

Şimdiyse biraz emin olmadığımız bir göndermeyi konuşalım. Filmdeki tabloların köşelerinde foto turgut yazıyor. Bu sanırsak filmin afişlerinin de fotoğraflarını çeken Mehmet Turgut'a bir gönderme.

Şimdi, Cem Yılmaz'ın son fragmanla beraber nasıl beynimizi yıkadığına bir göz atalım. Beyin yıkama derken şaka yaptığımızı anlamışsınızdır. Ancak gene de Arif v 216'nın fragmanını 35. kez izlerken çok garip bir şey farkettim. Fragmanda tam olarak 3 kere bir kaç salise boyunca 5 ocak yazıyor. İsterseniz şimdi o kısmı önce normal, sonra da yavaş hızda izleyelim.

Bu gerçekten çok ilginç.Fragmanı

Daha fazla videoya gözat