Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

12. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali

10 ay önce30 views

haberler

Haberler.com

Bilecik Belediyesince bu yıl 12'ncisi düzenlenecek Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali, kapılarını tiyatroseverlere açmaya hazırlanıyor.


Festival öncesi Üsküdar Kız Kulesi'nde gerçekleştirilen gala gecesinde, tiyatro oyuncuları Süheyl Uygur, Behzat Uygur, Kayra Şenocak ile bir televizyon kanalında yayınlanan Güldüy Güldüy Show tiyatro programı ödül aldı.

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, festivalin gala gecesini tarihi bir ortamda yapmaktan dolayı gurur duyduklarını söyledi.

Yağcı, "İstanbul sanatın merkezi. Biz de burada çok önemli bir güzide mekan olan Kız Kulesi'nde gecemizi yaparak tiyatroya verdiğimiz önemi göstermek istedik. Sosyal ve kültürel belediyecilik noktasında gelmiş olduğumuz bu seviye, hemşehrilerimizle birlikte ulaştığımız başarıdır. Sanatların anası tiyatro ile başladığımız bu yolculuğu son derece önemsiyoruz. İnşallah daha nice 12'nci yıllara ulaşacağız." diye konuştu. Haber

http://haberler.com/12-uluslararasi-bilecik-tiyatro-festivali-10242179-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

12. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6978wi" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle