Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Thumb al I vogel, i vogel.por ambiciet e Endrit qenka te medha

11 months ago0 views

I vogel, i vogel.por ambiciet e Endrit qenka te medha.
Kete jave ne Thumb Elena Lika Cfare marredhenie ka ajo me Albanin dhe Endritin. Po per Noizyn cfare ka per te thene?! Cozman ju pergjigjet plot xhentilese .
E keni menduar ndonjehere si do te ishte Ronela Hajati nese do te ishte djale? Epo, mos e lodhni imagjinaten dhe mesojeni pergjigjen ne intervisten e saj per .

Cfare nuk do te degjoni sot nga mikrofoni i Thumb! Kida ka treguar se si qendron e verteta e kontrates me Sony Music. Ajo gjithmone i kendon dashurise por a .

Report this video

Select an issue

Embed the video

Thumb al I vogel, i vogel.por ambiciet e Endrit qenka te medha
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x696oi2" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above