Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Kayısı Fiyatları Yükseldi Ama Üreticilerde Kayısı Kalmadı

11 ay önce126 views

haberler

Haberler.com

Kayısı fiyatları yükseldi ama üreticilerde kayısı kalmadıMALATYA - Dünya kayısı başkenti Malatya'da kayısı fiyatları yükselirken üreticiler ellerinde kayısı olmadığı için yine kar edemediklerini söylediler.
Kayısı fiyatları yükseldi ama üreticilerde kayısı kalmadı

MALATYA - Dünya kayısı başkenti Malatya'da kayısı fiyatları yükselirken üreticiler ellerinde kayısı olmadığı için yine kar edemediklerini söylediler.
Kayısı rekoltesinin bu yıl yüksek olması nedeniyle sezon içinde kayısının düşük fiyattan satıldığını ancak bugünlerde fiyatların yükselmesine rağmen ellerinde kayısı olmadığı için kar edemediklerini söyleyen bazı üreticiler kendilerine destek verilmesini istiyor.
Üreticilerden bir kısmı sezon ortasında kayısıların 6-7 TL'den satıldığını, fiyatların şimdi ise 13-14 TL'ye kadar çıktığını ancak ürünlerinin hemen hemen hepsini sezon içinde sattıkları için fiyatların yükselmesinin kendilerine fayda sağlamadığını söylediler. Haber

http://haberler.com/kayisi-fiyatlari-yukseldi-ama-ureticilerde-kayisi-10240108-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Kayısı Fiyatları Yükseldi Ama Üreticilerde Kayısı Kalmadı
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x694xg0" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle