Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Karaman'da Kız Yurdundaki 'Samara' Korkusunun Ardından Kyk İl Müdürü ve Yurt Müdürü Görevden Alındı

11 ay önce140 views

haberler

Haberler.com

Karaman'da Nefise Sultan Kız Yurdu'nda öğrencilerin korku yaşamasına neden olan olayın, ardından yurt müdürü Hüseyin Paylan ile Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Enver Yazıbaşı görevden alındı.


Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı 10 katlı 1400 öğrenci kapasiteli Nefise Sultan Kız Öğrenci Yurdu'nda kalan öğrencilerden bazıları, geçen 5 Kasım günü gece odalarına giren siyah giyimli ve yüzü saçlarıyla örtülü bir kişinin kendilerini uyandırıp, Arapça bir şeyler söylediğini, 'Sıra sizde', 'Öleceksiniz' yazılı notlar bıraktığını öne sürerek, fenalaşmıştı. Bunu duyan diğer öğrencilerden de korkup sinir krizi geçirenler oldu. 8 öğrenci hastaneye kaldırılırken, çok sayıda öğrenciye de ambulansta müdahale edildi. Öğrenciler yurtta kendilerinin korkmasına neden siyah giyimli kişiyi 'Halka' adlı korku ve gerilim filmindeki 'Samara' karakterine benzetti.

Olayın ardından çoğu öğrenci yurdu terk etti, bazı öğrencilerinde yurttan kayıtlarını sildirdi. Haber

http://haberler.com/karaman-da-kiz-yurdundaki-samara-korkusunun-10239948-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Karaman'da Kız Yurdundaki 'Samara' Korkusunun Ardından Kyk İl Müdürü ve Yurt Müdürü Görevden Alındı
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x694v9b" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle