Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Yedigöller Sonbaharda Rengarenk

11 ay önce22 views

haberler

Haberler.com

Yedigöller sonbaharda rengarenk Yedigöller havadan görüntülendiDÜZCE - Türkiye'nin en güzel milli parklarından biri olan Yedigöller sonbaharda rengarenk bir görüntü aldı.
Yedigöller sonbaharda rengarenk
Yedigöller havadan görüntülendi

DÜZCE - Türkiye'nin en güzel milli parklarından biri olan Yedigöller sonbaharda rengarenk bir görüntü aldı. Doğal güzelliği görmeye gelenler kilometrelerce kuyruk oluşturdular.
Özellikle sonbaharda yerli ve yabancı tatilcilerin akınına uğrayan Yedigöller Milli Parkı görüntüsüyle kendine hayran bırakıyor. Özellikle sonbaharda fotoğraf tutkunlarının değişilmez mekanı haline gelen Yedigöller'de hafta sonu yoğunluk yaşanıyor. Tatilciler hafta sonu kilometrelerce kuyruk oluşturdular. Bu görüntüler drone ile havadan ise böyle görüntülendi.
Yedigöller, içinde barındırdığı Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl ve Sazlıgöl ile tüm doğa severlerin uğrak yeri haline geldi. Haber

http://haberler.com/yedigoller-sonbaharda-rengarenk-10239537-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Yedigöller Sonbaharda Rengarenk
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x694fpd" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle