Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy, Yüksekova'da

11 ay önce146 views

haberler

Haberler.com

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, "Terörün ve teröristin vatandaşımız üzerinde kurduğu baskıyı, insanlarımızın günlük hayatını bu derece olumsuz etkileyen despot ve faşist uygulamalarına hiçbir şekilde izin vermeyeceğiz.
" dedi.

Ersoy, beraberindeki Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Ahmet Adanur ile Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mahmut Kaşıkçı'yı ziyaret etti.

Bir süre Kaşıkçı ile görüşen, ardından Yüksekova Belediyesi'ne geçen Ersoy, burada yaptığı açıklamada, Kaşıkçı'nın yaklaşık bir yıldır belediye başkan vekili olarak görev yaptığını anımsattı.

Milletin hizmetinde olması gereken imkan ve kaynakların, temel müşterek ihtiyaçları için değil, terör ve terörizmi finanse etmek, onlara destek vermek amacıyla kullanıldığını ifade eden Ersoy, "Hükümetimizin çıkarttığı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile teröre destek olan belediyelerimize kayyum atanma yolu açıldı." diye konuştu. Haber

http://haberler.com/icisleri-bakan-yardimcisi-ersoy-yuksekova-da-10238171-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy, Yüksekova'da
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x690xkn" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle