Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

İran-Irak Depremi Türkiye'deki Depremleri Tetiklemiyor

10 ay önce168 views

haberler

Haberler.com

İran-Irak depremi Türkiye'deki depremleri tetiklemiyor -Yrd. Doç. Dr. Onur Köse: "Vatandaşlarımız artık Türkiye'nin her zaman, herhangi bir bölgesinde deprem meydana geleceğini biliyor"VAN - Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr.
İran-Irak depremi Türkiye'deki depremleri tetiklemiyor
-Yrd. Doç. Dr. Onur Köse: "Vatandaşlarımız artık Türkiye'nin her zaman, herhangi bir bölgesinde deprem meydana geleceğini biliyor"

VAN - Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Onur Köse, Irak-İran sınırında meydana gelen 7.3 büyüklüğündeki depremin Türkiye'deki depremleri tetiklemesinin beklenmediğini söyledi.
12 Kasım 2017 tarihinde Türkiye saati ile 21.18'de Irak'ın doğusunda yer alan Süleymaniye'nin 85 kilometre, Halepçe'nin ise 25 kilometre kadar güneydoğu sınırının İran kesiminde 7.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Haber

http://haberler.com/iran-irak-depremi-turkiye-deki-depremleri-10237820-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

İran-Irak Depremi Türkiye'deki Depremleri Tetiklemiyor
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6905ki" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle