Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Helvacı Modern Kapalı Pazar Yeri İnşaatı Devam Ediyor

11 ay önce25 views

egeplay

EGEPLAY

Aliağa Belediyesi tarafından temeli Temmuz ayında atılan Helvacı Modern Kapalı Pazar Yeri Projesi’nde çalışmalar devam ediyor.

Aliağa Belediyesi’nce projelendirilen ve temeli Temmuz ayında atılan Helvacı Modern Kapalı Pazar Yeri Projesi’nde çalışmalar sürüyor. Bodrum ve zemin kat olmak üzere iki kattan oluşacak modern kapalı pazar yerinin kullanım alanı 2 bin 642 metre kare olacak. Kapalı kullanım alanı ise 2 bin 150 metre kareden oluşacak. Çalışmalar kapsamında bodrum katın temeli atılarak çevre istinat duvarı yapıldı. Bodrum katın kolonları ve tabyası tamamlandı. Diğer taraftan çelik imalatı devam ederken zemin katın kolonlarının tamamlanmasıyla birlikte de kumlama, boyama dahil montaj işlemlerine başlanacak.

Helvacı Mahalle sakinlerinin ihtiyacını karşılayacak olan modern kapalı pazar yerinde ayrıca 45 araçlık otopark da bulunacak. Pazarcı esnafı ile tüketiciyi, daha iyi denetlenen sağlıklı ve modern alışveriş ortamında bir araya getirecek olan pazar yerinin fiziki çalışmaları ile çevre düzenlemeleri tamamlandıktan sonra hizmete açılacak.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Helvacı Modern Kapalı Pazar Yeri İnşaatı Devam Ediyor
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x68zc5c" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle