Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Cerablus Artık Film Çekilecek Kadar Huzurlu"

10 ay önce41 views

haberler

Haberler.com

Yapımcı Halis Cahit Kurutlu, Fırat Kalkanı Harekatı ile Cerablus'taki işgalci terörün sonlandırıldığına ve "Der'a" filmi için özellikle Cerablus'u seçtiklerine işaret ederek, "Mehmetçiğin adalet, şefkat ve merhamet taşıdığı Cerablus'ta bugün film çekebilecek kadar huzurlu bir ortam var.
ÖZKAN BEYER - Bu ortamdan da haberdar olunmasını istedik." dedi.

Kültür ve Turizm Bakanlığının destekleriyle Gaziantep'te ve Suriye'nin Halep kentine bağlı Cerablus ilçesinde çekilen "Der'a" filmi, Suriye'deki savaşın çıkış nedenlerini izleyiciyle buluşturuyor.

TRT'nin ortak yapımcısı olduğu ve Halis Cahit Kurutlu'nun yapımcılığını üstlendiği filmde İlker Kızmaz, Cem Uçan, Mehmet Çevik, Berna Koraltürk, Ahmet Arslan, Umut Karadağ ve Safa Tabur gibi oyunculardan oluşan geniş bir kadro yer alıyor.

Nizip AFAD kampındaki mültecilerin de dahil olduğu çekimleri dört hafta süren filmde, Suriye'deki savaşın çıkış noktası olarak bilinen Der'a kentinde yaşananlar konu ediliyor. Haber

http://haberler.com/cerablus-artik-film-cekilecek-kadar-huzurlu-10237035-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Cerablus Artık Film Çekilecek Kadar Huzurlu"
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x68zbvo" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle