Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Yeni Gelin 24. Bölüm Kendi Cezanızı...

10 ay önce39 views

yenigelin

Yeni Gelin

Yeni Gelin 24. Bölüm Özet:

Korkut’un herkesten sakladığı oğlu İskender’in varlığı, konak gündemine bomba gibi düşmüştür. Kaynanalar, oğullarının ağalığı elden gidecek diye panik haldedir; gelinler, kocalarının ağalığının önündeki bu büyük engelden dolayı son derece gergindir.

Tüm konak, İskender meselesiyle uğraşırken yalnızca Kalender Ağa, bu meseleden uzaktır. Ağalıktan, konaktan, tüm sorumluluklarından sıyrılmıştır. Yalnızca Asude’yi düşünmektedir.

Kalender’in eşleri, bunu fark ettiklerinde işin vehametini anlarlar. Ve bir plan yaparlar. Bella’nın vazgeçirmeye çalışmasına rağmen kadınlar, kendilerini –Asude gibi olmak üzere- baştan yaratırlar.
Fakat kadınların her planında olduğu gibi bu planları da ayaklarına dolanır, yine kendilerini büyük bir belanın içinde bulular. Ve yine ne yapıp edip kötü yola düşmeyi ve Kalender’e cinnet geçirtmeyi başarırlar.

Kadınlar, hezimete uğrayınca tabi ki kabak yine, zavallı yeni gelinin başına patlamıştır. Konağı Bella’ya öylesine dar ederler ki; Bella çareyi kaçmakta bulur. Fakat Kalender’e verdikleri sözden dolayı bunu başaramaz.

Yeni gelin, her şeye rağmen yine mücadele edecek, yine kendi elleriyle cehennemi, cennete çevirmeye çalışacaktır. Fakat bu kez işi çok zordur.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Yeni Gelin 24. Bölüm Kendi Cezanızı...
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x68yutw" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle