Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

15 Temmuz'da Orhanlı Gişeleri'ndeki Olaylara İlişkin Dava

10 ay önce27 views

haberler

Haberler.com

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde Tuzla Orhanlı Gişeleri ve Mehmetçik Vakfı'nda meydana gelen olaylarda 6 kişinin şehit edilmesi ve 42 kişinin yaralanmasına ilişkin 184'ü tutuklu 187 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.


İstanbul 28. Ağır Ceza Mahkemesi'nce Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi karşısındaki binada yapılan beşinci duruşmaya, tutuklu 184 sanık ile müşteki ve avukatlar katıldı.

Duruşmada savunmasını yapan eski Hava Harp Okulu öğrencisi tutuklu sanık Adnan Yılmaz, olay tarihinde Yalova Meydan Komutanlığı'ndaki kamp bölgesinden Tuzla Orhanlı Gişeleri'ne gittiklerini söyledi.

Tuzla'da silah sesleri duyduğunu ifade eden Yılmaz, "O sırada öleceğimi düşündüm. Ne yapacağımı şaşırdım. Ailem gözümün önünden geçti, onları bir daha göremeyeceğimi düşündüm. Kimseye silahımı doğrultmadan sürekli emniyette olup olmadığına baktım. Daha sonra karşı tarafa geçerek yattım. Haber

http://haberler.com/15-temmuz-da-orhanli-giseleri-ndeki-olaylara-10235812-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

15 Temmuz'da Orhanlı Gişeleri'ndeki Olaylara İlişkin Dava
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x68y9xg" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle