Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Aile Hakimi Boşanma Davasında Kadına Aşık Oldu, Durumu Öğrenen Koca Hakimi Bıçakladı

11 ay önce311 views

haberler

Haberler.com

Kayseri'de hakim V.Ö., boşanma davasında koca E.Ç. için 6 ay uzaklaştırma verdi ve yabancı uyruklu A.Ç. isimli kadınla aşk yaşamaya başladı. Eşi A.Ç ile V.Ö.'yü parkta yakalayan E.Ç. ise, hakimi bıçakladı.
Kayseri'de yaşanan film senaryolarını aratmayacak olaya ilişkin yargı süreci, ağustos ayında başladı. Yabancı uyruklu A.Ç., kocası E.Ç.'den boşanmak için Kayseri Aile Mahkemesi'nde dava açtı. Kayseri 5. Aile Mahkemesi esasına kaydedilen dava için 31 Ekim 2017'ye duruşma günü verildi. Tekrar avukatı ile mahkemeye başvuran A.Ç., çocuklarının velâyetinin kendisine verilmesini ve tedbir nafakası bağlanmasını talep etti. A.Ç., kocasının da evden uzaklaştırılmasını istedi. Gazete Habertürk'ten Fevzi Çakır'ın haberine göre mahkemede, geçici olarak görevlendirilen Aile Hâkimi V.Ö., 18 Ağustos'ta A.Ç.'nin talebini kabul ederek, kocası E.Ç.'nin beyanını almadan tedbir nafakası ödemesine hükmetti. Hâkim V.Ö., koca E.Ç.'nin 6 ay evden uzaklaştırılmasına da karar verdi.

http://haberler.com/aile-hakimi-bosanma-davasinda-kadina-asik-oldu-10232698-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Aile Hakimi Boşanma Davasında Kadına Aşık Oldu, Durumu Öğrenen Koca Hakimi Bıçakladı
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x68xhvu" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle