Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Kuzey Irak'taki 7,3'lük Depremin Yol Açtığı Yıkım Gün Ağarınca Ortaya Çıktı

11 ay önce334 views

haberler

Haberler.com

Kuzey Irak'ta meydana gelen 7,3'lük depremin yol açtığı yıkım, gün ağarınca ortaya çıktı. Irak'ta 7, İran'da ise 200 kişi can verirken, çok sayıda ev hasar gördü.
Kuzey Irak'ta meydana gelen deprem, özellikle Süleymaniye ilinin Derbedihan ilçesinde büyük yıkıma neden oldu. Depremin yol açtığı hasar, gün ağarınca ortaya çıktı. DEPREMİN ŞİDDETİ TÜRKİYE'DEN DE HİSSEDİLDİ Irak'ta dün gece saat saat 21.20 sıralarında 7,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Merkez üssü Halepçe kentinin 32 km güneybatısı olan deprem, Irak'ta 7, İran'da 200 kişinin ölümüne neden oldu. Binlerce kişi yaralanırken, deprem Türkiye'de de hissedildi ancak herahangi bir hasara neden olmadı. DEPREMİN ŞİDDETİ GÜN AĞARINCA ORTAYA ÇIKTI Günün ağarmasıyla birlikte depremin yol açtığı yıkım da ortaya çıktı. Depremin en şiddetli yaşandığı Süleymaniye ilinin Derbendihan ilçesinde onlarca ev hasar görürken bir apartman yıkıldı.

http://haberler.com/irak-taki-7-3-luk-depremin-yol-actigi-yikim-gun-10235174-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Kuzey Irak'taki 7,3'lük Depremin Yol Açtığı Yıkım Gün Ağarınca Ortaya Çıktı
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x68xf4z" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle