Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Tsk: "Kuzey Irak'taki Zap, Sinath-Haftanin, Hakurk ve Kandil Bölgelerinde Bulunan PKK Kamplarına...

10 ay önce85 views

haberler

Haberler.com

TSK: "Kuzey Irak'taki Zap, Sinath-Haftanin, Hakurk ve Kandil bölgelerinde bulunan PKK kamplarına yönelik hava harekatı düzenlendi"ANKARA - Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Kuzey Irak'taki Zap, Sinath-Haftanin, Hakurk ve Kandil bölgelerinde bulunan PKK kamplarına yönelik hava harekatı...
TSK: "Kuzey Irak'taki Zap, Sinath-Haftanin, Hakurk ve Kandil bölgelerinde bulunan PKK kamplarına yönelik hava harekatı düzenlendi"

ANKARA - Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Kuzey Irak'taki Zap, Sinath-Haftanin, Hakurk ve Kandil bölgelerinde bulunan PKK kamplarına yönelik hava harekatı düzenlendiğini açıkladı.
TSK'dan yapılan açıklamada, 12 Kasım 2017 tarihinde Irak kuzeyindeki Zap, Sinath-Haftanin, Hakurk ve Kandil bölgelerinde bulunan PKK kamplarına yönelik hava harekatı icra edilmiş, bölgede bölücü terör örgütü tarafından kullanıldığı tespit edilen barınak, silah mevzi ve silah mühimmat depoları imha edilmiştir"denildi.
Harekata katılan uçakların emniyetle üslerine döndükleri bildirildi. Haber

http://haberler.com/tsk-kuzey-irak-taki-zap-sinath-haftanin-hakurk-ve-10235148-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Tsk: "Kuzey Irak'taki Zap, Sinath-Haftanin, Hakurk ve Kandil Bölgelerinde Bulunan PKK Kamplarına...
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x68x2rh" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle