Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

15 Dakika Kuralı"Nın Kaldırılması Üniversite Adaylarını Sevindirdi

11 ay önce301 views

haberler

Haberler.com

"15 dakika kuralı"nın kaldırılması üniversite adaylarını sevindirdiHAKKARİ - Tartışmalara neden olan 15 dakika kuralının kaldırılması Hakkari'deki üniversite adayı öğrencilerini sevindirdi.
"15 dakika kuralı"nın kaldırılması üniversite adaylarını sevindirdi

HAKKARİ - Tartışmalara neden olan 15 dakika kuralının kaldırılması Hakkari'deki üniversite adayı öğrencilerini sevindirdi.
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanı Mahmut Özer, üniversiteye giriş sınavında mağduriyetlere yol açtığı için tartışılan "15 dakika" kuralının artık uygulanmayacağını açıklaması öğrenci ve velileri sevindirdi.
Üniversite giriş sınavlarındaki 15 dakika kuralına değinen öğrenciler, bu uygulamanın kaldırılmasının sevincini yaşadıklarını belirttiler. Öğrenciler, "Daha önce 15 dakika geç kalanlar sınava alınmıyordu. Sınava geç kalan öğrenciler ağlayarak evlerine gidiyorlardı. Bu sürenin daha önceden kaldırılması gerekiyordu ve geç bile kalındığını düşünüyoruz. Haber

http://haberler.com/15-dakika-kurali-nin-kaldirilmasi-universite-10150362-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

15 Dakika Kuralı"Nın Kaldırılması Üniversite Adaylarını Sevindirdi
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x659oyg" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle