Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Balıkçılar Palamut Avından Memnun Değil

11 ay önce5 views

haberler

Haberler.com

Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, palamutun geçen yıla oranla çok düşük seviyede avlandığını belirterek, "Geçen yıl palamut çok çok iyiydi.
Özellikle büyük balık, kiloluk balık tutuyorduk ve çok tutuyorduk. Bu sene geçn seneye göre kıyaslanamaz. Geçen senenin yüzde 10'u kadar." dedi.

Karakaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1 Eylül'de balıkçılık sezonunun iyi başladığını fakat tam anlamıyla beklentileri karşılamadığını söyledi.

Hava sıcaklıklarının beklenenin üzerinde gitmesi ve deniz suyu sıcaklığının azalmamasının balıkçılığa sekte vurduğunu anlatan Karakaş, "Deniz çok sıcaktı. Yani umuduğumuzu bulamadık. Son zamanlarda fırtınalarla birlikte balıklar da geri dönüşüm oldu. Mesela çinekop ve barbun tezgahlarda yerini almaya başladı. Mezgit şu anda iyi durumda. Çok iyi değil ama yine de balıkçıların denize açılmasına değiyor." diye konuştu.

http://haberler.com/balikcilar-palamut-avindan-memnun-degil-10128408-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Balıkçılar Palamut Avından Memnun Değil
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x64eok8" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle