Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Hollywood Türk Film Festivali Başlıyor

11 ay önce31 views

haberler

Haberler.com

Bu yıl ilk defa dünya sinemasının kalbi olan Los Angeles'ta düzenlenecek olan "Hollywood Türk Film Festivali" için geri sayım başladı.
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Sinema Genel Müdürlüğü'nün desteğiyle, 20-22 Ekim tarihleri arasında yapılacak festivalde, Türk sineması tanıtılacak. Türk sineması için bir ilk olan "Hollywood Türk Film Festivali", dünyaca ünlü Paramount Stüdyolarında 20-21-22 Ekim tarihlerinde yapılacak. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Sinema Genel Müdürlüğü'nün destekleriyle gerçekleşecek olan festival, Türk sineması ile dünya sinemasını buluşturacak.

Türk sinemasını ve kültürünü tüm dünyaya tanıtmayı hedefleyen festivali, Türkiye'yi Altın Küre'de temsil eden gazeteci Barbaros Tapan ve yönetmen Tekin Girgin düzenliyor.

Festivale ayrıca İstanbul'da düzenlenen ve bu yıl 5'incisi yapılacak olan Boğaziçi Film Festivali de katkı yapacak. Haber

http://haberler.com/hollywood-turk-film-festivali-basliyor-10126981-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Hollywood Türk Film Festivali Başlıyor
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x64do9q" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle