Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin'le Evlenecek Olan Zuhal Fırat Kimdir?

11 ay önce110 views

haberler

Haberler.com

TBMM eski başkanı Mehmet Ali Şahin ile AK Parti Genel Merkezi'nde sekreterliğini yapan Zuhal Fırat dünyaevine giriyor. Herkesin merak ettiği Zuhal Fırat ile ilgili tüm detaylar haberimizde.
TBMM eski başkanı Mehmet Ali Şahin, dün akşam Zuhal Fırat ile aile arası törenle nişanlandı. Bir dönem AK Parti Genel Merkezi'nde Şahin'in sekreterliğini yapan Fırat, partiden ayrılarak tüm sosyal medya hesaplarını kapattı. SEKRETERİ OLARAK GÖREV YAPIYORDU Dört çocuk babası 67 yaşındaki Şahin, AK Parti Genel Merkezi'nde sekreter olarak görev yapan Zuhal Fırat'la (39) önceki gün aile arasında bir törenle nişanlandı. Şahin, Siyasi İşler Başkanı olarak Genel Merkez'de Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığı dönemde Zuhal Fırat da sekreteri olarak çalıştı. PARTİDEN AYRILMA KARARI ALDI Şahin görevden ayrılınca bir dönem Hayati Yazıcı'yla çalışan Fırat, daha sonra da partinin Medya Tanıtım Başkanlığı'nda görev yaptı.

http://haberler.com/tbmm-eski-baskani-mehmet-ali-sahin-le-evlenecek-10122353-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin'le Evlenecek Olan Zuhal Fırat Kimdir?
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x64d0nx" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle