Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Siyah İnci 3. Bölüm Seninle Evlenmek İstemiyorum

11 ay önce1.2K views

siyahinci

Siyah İnci

Siyah İnci 3. Bölüm Özet:

Hazal, Vural'ın gücünün ve yapabileceklerinin sınırı olmadığını kendisinden kolay vazgeçmeyeceğini anlamıştır. Tek çaresi Kenan'dan ayrılmaktır. 

Vural'ın Kenan'a zarar vermesinden korkar. Kenan'ın da herşeyi öğrendiği taktirde Vural'ı yaşatmayacağını bilir. Sevdiği adamı korumak için içi parçalansa da ayrılır Kenan'dan. Kenan hayatının en büyük yıkımını yaşar. Hazal'ın ondan vazgeçmiş olmasına inanmak istemez. 

İkilinin ayrılığı en az Vural kadar Ebru ve Halil'i de sevindirmiştir. Halil, Hazal'ı, Vural'la evlendirmenin Demiroğulları'na dünür olmanın derdine düşmüştür. Ebru ise Kenan'la arasında hiç bir engel kalmadığını düşünerek Hazal'ın yerini alacağı günün hayalini kurmaktadır. 

Vural'ın tek isteğidir Hazal'la evlenmek. Annesi Canan bu evliliğe karşı çıksa da oğlunun vazgeçmeye niyeti yoktur. Hazal'ı ikna etmek Ebru ve Halil'e düşer bir yandan da üstü kapalı pazarlığı sürdürürler.

Melek ise kızındaki bu ani değişim karşısında şaşkındır anlam veremez. Ama Hazal'ın Kenan'ı yarı yolda koyacağının da ihtimalini veremez ama yanılır. 

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Siyah İnci 3. Bölüm Seninle Evlenmek İstemiyorum
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x64clnv" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle