Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Yangın Mahalleyi Sokağa Döktü

11 ay önce63 views

haberler

Haberler.com

Yangın mahalleyi sokağa döktüŞIRNAK - Şırnak'ın Cizre İlçesinde bir evin bodrum katında çıkan yangın korku ve paniğe yol açarken,mahalleliyi de sokağa döktü.
Yangın mahalleyi sokağa döktü

ŞIRNAK - Şırnak'ın Cizre İlçesinde bir evin bodrum katında çıkan yangın korku ve paniğe yol açarken,mahalleliyi de sokağa döktü.
Cizre'nin Cudi Mahallesinde bir evin bodrum katında çıkan yangın,korku ve paniğe yol açtı.Bodrum katını saran alevler, itfaiyenin müdahalesiyle kontrol altına alındı. Dumandan etkilenen bir çocuk ve bir kadına sağlık ekipleri ambulansta müdahale etti.
Cudi Mahallesi Zübeyde Sokakta Ömer Garan'a ait tek katlı evin bodrum katında gece saat 23: 00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.Mahalle sakinlerinin fark edip bildirmesi üzerine olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine ulaşan itfaiye ekipleri, alevli şekilde yanan yangına müdahale etti. Haber

http://haberler.com/yangin-mahalleyi-sokaga-doktu-2-10125921-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Yangın Mahalleyi Sokağa Döktü
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x64bbmc" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle