Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Kılıçdaroğlu, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Arıkan'ın Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

11 ay önce32 views

haberler

Haberler.com

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mardin'in Nusaybin ilçesinde 18 Eylül'de güvenlik güçleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Muhammet Arıkan'ın Çal ilçesine bağlı Bayıralan Mahallesi'nde ikamet eden ailesini ziyaret etti.


Denizli'de partisinin yeni il binasının açılışını yapan ve çeşitli programlara katılan Kılıçdaroğlu, Bayıralan Mahallesi'ndeki şehit ailesini ziyaret ederek şehidin babası İbrahim ve annesi Hatice Arıkan, şehidin eşi Ümmühan, erkek kardeşleri Mesut ve Mehmet ile kız kardeşi Fatma Arıkan'a başsağlığı diledi.

Okunan Kur'an-ı Kerim'in ardından dua edilen ziyarette Kılıçdaroğlu, aileyle bir süre evde görüştü, daha sonra evin avlusunda vatandaşlarla bir araya geldi.

MHP'li Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan'ın da hazır bulunduğu ziyarette, CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, CHP Denizli milletvekilleri Melike Basmacı ve Kazım Arslan, CHP İl Başkanı Teoman Sancar da yer aldı. Haber

http://haberler.com/kilicdaroglu-sehit-jandarma-uzman-cavus-arikan-in-10125681-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Kılıçdaroğlu, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Arıkan'ın Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x64auww" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle