Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Bakan Bak: "Uyuşturucuyla Mücadele Bizim Bakanlık Olarak Birinci Önceliklerimizin Başında Geliyor"

11 ay önce118 views

haberler

Haberler.com

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, "Uyuşturucu ile mücadele bizim Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak birinci önceliklerimizin başında geliyor.
Sokaklardaki tabloları görüyoruz. Bizim ülke olarak en büyük gücümüz, gençliğimiz ve insan kaynağımız. Biz bu insan kaynağını ve gençliği yeteri kadar yönetemezsek, yönlendiremezsek, eğitemezsek 2023 hedeflerine, ortaya koyduğumuz 2053 hedeflerine ulaşmakta çok zorlanırız." dedi.

Bakan Bak, İstanbul Ticaret Odası (İTO) meclis toplantısında, gençleri uyuşturucudan korumak için, önleyici rol üstlenmeye ihtiyaç olduğunu, bunu yapabilmek için sporu ve sivil toplum kuruluşlarını kullandıklarını anlattı.

Bak, "Uyuşturucu ile mücadele bizim Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak birinci önceliklerimizin başında geliyor. Sokaklardaki tabloları görüyoruz. Bizim ülke olarak en büyük gücümüz, gençliğimiz ve insan kaynağımız. Haber

http://haberler.com/bakan-bak-uyusturucuyla-mucadele-bizim-bakanlik-10125368-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Bakan Bak: "Uyuşturucuyla Mücadele Bizim Bakanlık Olarak Birinci Önceliklerimizin Başında Geliyor"
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x64aao6" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle