Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Erdoğan: Amerika'nın Türkiye Gibi Bir Stratejik Ortağını Bir Kendini Bilmez Büyükelçiye Feda Etmesi...

11 ay önce1 views

haberler

Haberler.com

Dha ANKARA- Erdoğan: Amerika'nın Türkiye gibi bir stratejik ortağını bir kendini bilmez büyükelçiye feda etmesi kabul edilemez (1)"BİZ SİZE MUHTAÇ DEĞİLİZ. PARAMIZLA SİLAH İSTEDİĞİMİZ ZAMAN KONGRE DİYORSUN AMA TERÖR ÖRGÜTÜNE PARA DAHİ OLMADAN ÜCRETSİZ OLARAK VERİYORSUN.
Dha ANKARA- Erdoğan: Amerika'nın Türkiye gibi bir stratejik ortağını bir kendini bilmez büyükelçiye feda etmesi kabul edilemez (1)

"BİZ SİZE MUHTAÇ DEĞİLİZ. PARAMIZLA SİLAH İSTEDİĞİMİZ ZAMAN KONGRE DİYORSUN AMA TERÖR ÖRGÜTÜNE PARA DAHİ OLMADAN ÜCRETSİZ OLARAK VERİYORSUN. NİYE? TÜRKİYE'Yİ GÜNEYDEN KUŞATALIM DİYE"

CUMHURBAŞKANI Erdoğan, ABD ile olan vize krizine ilişkin, "Bu olayı ortaya çıkaran buradaki bir büyükelçidir. Amerika'nın Türkiye gibi bir stratejik ortağını bir kendini bilmez büyükelçiye feda etmesi kabul edilemez. Biz size muhtaç değiliz. Paramızla silah istediğimiz zaman kongre diyorsun ama terör örgütüne para dahi olmadan ücretsiz olarak veriyorsun. Haber

http://haberler.com/erdogan-amerika-nin-turkiye-gibi-bir-stratejik-10124255-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Erdoğan: Amerika'nın Türkiye Gibi Bir Stratejik Ortağını Bir Kendini Bilmez Büyükelçiye Feda Etmesi...
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x649qcu" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle