Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Eğitimci Çağatay Çiçek, Yeni Sınav Sisteminin Olumlu ve Olumsuz Yönlerini Anlattı

11 ay önce21 views

haberler

Haberler.com

Eğitimci Çağatay Çiçek, yeni sınav sisteminin olumlu ve olumsuz yönlerini anlattı Eğitim Yönetimi ve Denetim Uzmanı Çağatay Çiçek yükseköğretime giriş sınavında yapılan değişikliklerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Eğitimci Çağatay Çiçek, yeni sınav sisteminin olumlu ve olumsuz yönlerini anlattı
Eğitim Yönetimi ve Denetim Uzmanı Çağatay Çiçek yükseköğretime giriş sınavında yapılan değişikliklerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

GİRESUN - Eğitim Yönetimi ve Denetim Uzmanı Çağatay Çiçek, üniversiteye giriş sistemindeki değişikliklerin üniversite adaylarında kaygı ve panik duygusunu da beraberinde getirmesine rağmen avantaj ve dezavantajlarının bulunduğunu söyledi.
Giresun'da özel bir okulda Eğitim Yönetimi ve Denetim Uzmanı olarak görev yapan Çiçek, "Adayların, Yükseköğretim Kurulu'nun yaptığı bu değişikliklere karşı endişelenmemelerini ve soğukkanlı olmalarını öneriyoruz çünkü bu değişimler bireysel değil, sınava girecek bütün adayları etkileyecek değişimlerdir. Haber

http://haberler.com/egitimci-cagatay-cicek-yeni-sinav-sisteminin-10124460-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Eğitimci Çağatay Çiçek, Yeni Sınav Sisteminin Olumlu ve Olumsuz Yönlerini Anlattı
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x649dkt" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle