Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Irak Ordusundan 3 Bin Kişilik Birlik Kerkük Sınırında

11 ay önce3 views

haberler

Haberler.com

Irak ordusundan 3 bin kişilik birlik Kerkük sınırında (2)VIDEO YOKİrfan Sapmaz Kerkük, 12 Ekim (DHA) - Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi'ndeki (IKYB) referandum sonrasında, Irak Ordusu'ndan 3 bin kişilik bir birlik Kerkük sınırına yerleşti.
Irak ordusundan 3 bin kişilik birlik Kerkük sınırında (2)

VIDEO YOK

İrfan Sapmaz Kerkük, 12 Ekim (DHA) - Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi'ndeki (IKYB) referandum sonrasında, Irak Ordusu'ndan 3 bin kişilik bir birlik Kerkük sınırına yerleşti.

Irak birliğinin Kerkük'e yaklaşık 15 kilometre uzaklıkta konuşlandığı gözlenirken, kent çevresinde de yoğun bir hareketlilik yaşanıyor.

Kerkük'te bulunan DHA muhabiri İrfan Sapmaz Haşdi Şabi Ordusu'nun 16. Tugay komutanı ile gerçekleştirdiği Nebil İsa ile bir görüşme gerçekleştirdi. Buna göre 16. tugayı komutanı Kerkük ve Musul'da durumun gergin olduğunu bildirdi ve Irak ordusuyla birlikte olası bir operasyonda hazır beklediklerini söyledi. Haber

http://haberler.com/irak-ordusundan-3-bin-kisilik-birlik-kerkuk-10123886-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Irak Ordusundan 3 Bin Kişilik Birlik Kerkük Sınırında
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x648xlk" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle