Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Kadıköy'de Kapalı Yüzme Havuzu Açılıyor

11 ay önce48 views

haberler

Haberler.com

Kadıköy'de kapalı yüzme havuzu açılıyorİSTANBUL - Kadıköy Belediyesi, Acıbadem Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi'nin yapımını tamamladı.
Kadıköy'de kapalı yüzme havuzu açılıyor

İSTANBUL - Kadıköy Belediyesi, Acıbadem Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi'nin yapımını tamamladı. 14 Ekim Cumartesi günü açılacak olan tesiste çocuk ve engellilere verilecek yüzme kursları yanında, abonelik sistemiyle tüm Kadıköylülere de hizmet verilecek.
Kadıköylülerin spor tesisi ihtiyacına çözüm üretmek için harekete geçen Kadıköy Belediyesi, geçtiğimiz yıl Acıbadem Mahallesi'nde yapımına başladığı yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve spor merkezini tamamladı. Çocuk ve engellilere verilecek yüzme kurslarının yanı sıra, abonelik sistemiyle tüm Kadıköylülere de hizmet verecek olan merkez 14 Ekim Cumartesi günü açılıyor.
Kadıköy Belediyesi'nin ilk kapalı yüzme havuzu olan tesis Acıbadem Mahallesi Muhittin Üstündağ Caddesinde yer alıyor. Haber

http://haberler.com/kadikoy-de-kapali-yuzme-havuzu-aciliyor-10122400-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Kadıköy'de Kapalı Yüzme Havuzu Açılıyor
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x647rci" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle