Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Çember 9. Bölüm Kızıma Dokunma

11 ay önce3 views

cember

Çember

Çember 9. Bölüm Özet:

Barış ile anlaşamadığı için ekipten ayrılan Cumali Silivri karakoluna tayin edilmiştir. Bir villada aynı aileden üç kişi hunharca katledilmişlerdir. Davayı ele alan Cumali araştırmaya başlar. Mehmet adındaki bir kumarbaz bu cinayetlerin sorumlusu olarak görülür. Hayatı kumar bağımlılığı yüzünden mahvolan Mehmet karısı ve 7 yaşındaki kızından ayrı, sefil bir hayat yaşamaktadır.

Görgü tanıklarının teşhis etmesiyle kimliği ve eşkali tespit edilen Mehmet, polisten kaçarken bir yandan da ekibin aklın karıştıran mesajlar bırakmaktadır. Cumali Mehmet’in peşindeyken beklenmedik bir şekilde Barış ve ekibi de araştırmaya dahil olurlar. Cumali ve Barış bu davada karşı karşıya gelirler. İkisinin de olaya bakış açısı ve katili farklıdır. Derken araştırma derinleştikçe işin hiç de göründüğü gibi olmadığı anlaşılır. Başka şüpheliler de vardır. Barış ve Cumali arasındaki görüş ayrılığı bakalım ne şekilde sonuçlanacaktır ve katil kimdir?

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Çember 9. Bölüm Kızıma Dokunma
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6479aa" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle