Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Unutulmaz 16. Bölüm

11 ay önce38 views

atvresmi

ATV Resmi

Arslanoğlu Deniz Taşımacılığı şirketinin veliahtı Harun, babası Feyyaz, annesi Saadet, ablası Işıl, eniştesi Burak ve onların çocukları Sinem ile birlikte ailesine ait köşkte yaşamaktadır. Görünen tek sıkıntıları Alzheimer hastası olan anneleri Saadet'in arasıra yaptıklarıdır.
Melda, babası Cemil, annesi Türkan, kızkardeşi Eda ve erkek kardeşi Kerem ile dededen kalma eski bir evde yaşamakta ve Arslanoğlu şirketinde dış Ticaret Sorumlusu olarak çalışmaktadır. Babası Cemil'in küçük bir araba tamirhanesi vardır.
Harun, Melda ile olan arkadaşlığının sonucunda, genç kıza evlenme teklif etmiştir. Melda'nın bu teklife hemen bir yanıt vermemesi Harun'da stres yaratırken, Melda da aylar önce söylediği bir yalanın üstesinden nasıl geleceğini düşünmektedir.

Oyuncular:
Serhan Yavaş (Harun), Sinem Öztufan (Melda), Özlem Yılmaz (Eda), Buğra Gülsoy (Tolga), Fikret Hakan (Feyyaz), Deniz Kurt (Gülay), Ahmet Uz (Cemil), Aliye Uzunatağan (Türkan), Deniz Gökçer (Saadet), Mert Yavuzcan (Batu), Hüseyin Erkanlı (Metin), Özlem Karataş (Burcu), Roksen Lülü (Seval), Ceren Çanakçı (Gözde), Hakan Vanlı (Burak), Anıl Çelik (Kerem), Aylin Arasıl (Işıl), Didem Yalınay (Ferda)

https://www.facebook.com/atv
https://twitter.com/atvcomtr
https://www.instagram.com/atvturkiye/
https://plus.google.com/1122092242057...
https://www.youtube.com/channel/UCUVZ...
atv resmi youtube kanalı
Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Unutulmaz 16. Bölüm
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6461jg" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle