Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

JANG KEUN SUK「JANG KEUN SUK 2017 BİRTHDAY SHARİNG PHOTO EXHİBİTİON - ACTOR JANG Q&A」02.09.2017

11 ay önce13 views

Jang Keun Suk [Eng Sub]「Jang Keun Suk 2017 Doğum Günü Fotoğraf Sergisi Paylaşımı - Aktör Jang Q&A」

 
Q: Bu 5. Sergi. Onun Hakkında Nasıl Hissediyorsunuz?

Jang Keun Suk: Ben Sadece Başlattığını Hissediyorum Ama Zaten 5. Sergi. Bu Oldukça Şaşırtıcı! Ayrıca Bana, Bu Fotoğraf Sergisinde Her Biri, Son Bir Yılda, Birbiri Ardına Anıları Geri Getiriyor. Gördüğüm Fotoğraflar Ne Zaman Çekildiğimiz Hatırlayabiliyorum ve 5 Yıl Önce, 4 Yıl Önce ve 3 Yıl Önce Albümümde Fotoğrafları Görsem Kendim Hakkında Yeni Bir Şeyler Keşfedebilirim. Dahası, Hayranlarımın Benim İle Birlikte Büyüdükleri Düşünüldüğünde, Bu 5 Yılın Bizim İçin Çok Değerli Zaman Olduğunu Söyleyebilirim.


 
 
Jang Keun Suk「Jang Keun Suk 2017 Birthday Sharing Photo Exhibition - Actor Jang Q&A」Q: This is The 5th Exhibition. How Do You Feel About It?

Jang Keun Suk: I Feel It Has Just Started But it's Already The 5th Exhibition. It's Quite Amazing! Also to Me, This Photo Exhibition Always Brings Back Memories, One After Another, in The Past One Year. I Can Recall How I Was When The Photos l See Were Taken, and Whenever l See Photos in My Albums of 5 Years Ago, 4 Years Ago and 3 Years Ago, l Can Discover Something New About Myself. Moreover, Considering My Fans Have Been Growing Together With Me, I Can Say These 5 Years Are Such a Precious Time For Us.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

JANG KEUN SUK「JANG KEUN SUK 2017 BİRTHDAY SHARİNG PHOTO EXHİBİTİON - ACTOR JANG Q&A」02.09.2017
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6456d5" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle