Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Kendine Ait Otomobilin Kullanım Hakkını Mahalleliye Verdi

geçen yıl12 views

haberler

Haberler.com

Kendine ait otomobilin kullanım hakkını mahalleliye verdiSİVAS - Sivas'ın Suşehri ilçesinde terzilik yapan 45 yaşındaki Gökhan Karşılar kendisine ait otomobili ihtiyaçlarında kullanması için ücretsiz olarak mahalle sakinlerine verdi.
Kendine ait otomobilin kullanım hakkını mahalleliye verdi

SİVAS - Sivas'ın Suşehri ilçesinde terzilik yapan 45 yaşındaki Gökhan Karşılar kendisine ait otomobili ihtiyaçlarında kullanması için ücretsiz olarak mahalle sakinlerine verdi.
İlçe merkezine bağlı Karşıyaka Mahallesinde oturan Gökhan Karşılar kendine ait olan otomobilini mahalle sakinlerinin işlerini görmesi için aracını mahallenin kullanımına sundu. Karşılar, mahalle sakinlerini ilçe içerisinde istediklere yere ücretsiz taşıyor. Ehliyeti olanlara ise aracını, yakıtını da karşılayıp hiçbir ücret talep etmeden ödünç veriyor.
Böyle bir uygulamayı başlattığı için mutlu olduğunu belirten Karşılar vatandaşlardan kesinlikle yakıt ücreti almadığını söyledi. Haber

http://haberler.com/kendine-ait-otomobilin-kullanim-hakkini-10064879-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Kendine Ait Otomobilin Kullanım Hakkını Mahalleliye Verdi
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x61xdn7" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle