Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Putin Türkiye’ye Geliyor

last year0 views

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin perşembe günü Türkiye’ye geliyor. Ziyaret, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Viladimir Putin arasında bugün gerçekleştirilen telefon görüşmesinde kararlaştırıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin arasında bugün bir telefon görüşmesi gerçekleşti. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, görüşmede ikili ilişkiler ve bölgesel meseleler ele alındı. Astana süreciyle ilgili görüş teatisinde bulunan iki liderin, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi’nin referandum teşebbüsüne de değindikleri görüşmede, Irak ve Suriye’nin toprak bütünlüğünü vurguladıkları belirtildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Putin, başta bölgedeki son gelişmeler olmak üzere tüm konuları Perşembe günü Ankara’da bir araya gelerek geniş biçimde ele alma konusunda mutabık kaldılar.

=========================================

İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:


İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi


İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri

İhlas Haber Ajansı hakkında


İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için

Report this video

Select an issue

Embed the video

Putin Türkiye’ye Geliyor
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x61xd8s" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above