Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Biltes Koleji Kurucusu Uysal: "Topluma Fayda Sağlayan, Kendini Geliştiren Nitelikli Öğrenci Orta...

geçen yıl20 views

haberler

Haberler.com

- Biltes Koleji Kurucusu Uysal: "Topluma fayda sağlayan, kendini geliştiren nitelikli öğrenci orta öğretim kurumlarının tercihi olacaktır"İSTANBUL - TEOG'un kalkmasının ardından yeni sistemin ne olacağına dair bekleyiş sürüyor.
- Biltes Koleji Kurucusu Uysal: "Topluma fayda sağlayan, kendini geliştiren nitelikli öğrenci orta öğretim kurumlarının tercihi olacaktır"

İSTANBUL - TEOG'un kalkmasının ardından yeni sistemin ne olacağına dair bekleyiş sürüyor. Biltes Koleji Kurucusu Can Uysal, "Topluma fayda sağlayan, kendini geliştiren nitelikli öğrenci orta öğretim kurumlarının tercihi olacaktır" dedi.
TEOG sisteminin yerine alternatifler konuşulurken, Biltes Koleji, okul müdürleri, idarecileri ve öğretmenleri ile öneriler sunduğu bir çalıştay düzenleyerek, TEOG sisteminde neler var neler yok öncelikle bu konuyu ele aldılar. TEOG öncesi Seviye Belirleme Sınavı dönemini inceleyen idareci ve öğretmenler bu dönüşüm esnasında olan farklılıklar analiz etti. Haber

http://haberler.com/biltes-koleji-kurucusu-uysal-topluma-fayda-10060975-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Biltes Koleji Kurucusu Uysal: "Topluma Fayda Sağlayan, Kendini Geliştiren Nitelikli Öğrenci Orta...
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x61tg4b" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle