Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Bardaki Silahlı Kavga Kamerada

geçen yıl694 views

haberler

Haberler.com

Adana'da geçtiğimiz günlerde bar çalışanları ile müşteriler arasında çıkan ve bir kişinin öldüğü 5 kişinin yaralandığı olayın bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülendiği belirlendi.


Kentte 21 Temmuz günü merkez Seyhan ilçesi Mücahitler Caddesi'ndeki bir barda müşteri olarak bulunan Ahmet Ç. (26), Muhammet Ç. (43) ve Elif Ç. (24) ile bar çalışanları Ahmet B. (20), Mehmet Ö. (35) ve Hakan G. (20) arasında çıkan bıçak, sopa ve pompalı tüfeğin kullanıldığı kavganın yakınlardaki bir iş yerinin güvenlik kamerasınca kaydedildiği ortaya çıktı.

Görüntülerde, barın yanına park eden hafif ticari araçtan iki kişi indiği, bir süre sonra bir kadın ve elinde sopa olan birkaç kişinin koşarak arabanın yanına geldiği ve bu sırada nereden ateşlendiği belli olmayan pompalı tüfekten çıkan saçmalarla bazı kişilerin yaralandığı görüldü.

Ayrıca saklanmaya çalışan bir kişinin bacağından vurulması ile yanındakilerin bu kişiye pansuman yapması görüntülerde yer aldı. Haber

http://haberler.com/bardaki-silahli-kavga-kamerada-9870259-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Bardaki Silahlı Kavga Kamerada
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5usdgp" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle