Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Çocuklar Duymasın'ın sponsoru Mehmet Cengiz mi?

geçen yıl653 views

abcgazetesi

ABC Gazetesi

Kanal D’de ekranlara geri dönen Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölümünde hafriyat kamyonlarına yapılan güzellemeler tepki çekti.

CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, dizinin yapımcısı Birol Güven ve yayıncısı Kanal D’ye ‘hafriyat kamyonu cinayetleri’ni hatırlattı.

Biçer, söz konusu ifadelerin geçtiği bölümün videosunu Twitter hesabından “Mehmet Cengiz sponsor mu bu diziye? Şu kaba tipe bu cümleleri kurduran senaryo ekibine hafriyat kamyonlarının aldığı 30 canı hatırlatmalı” mesajıyla paylaştı. Biçer dizinin yapımcısı Birol Güven ve yayıncı Kanal D’ye “30 insanın katili hafriyat kamyonlarına kurulan bu güzellemeler için ailelere bir özrünüz olacak mı, empati yaptınız mı?” diye sordu.

Birol Güven ise sosyal medyadan verdiği yanıtta “Hafriyat kamyonları ile ilgili sahnemize yapılan eleştirilere cevabımız yakında Çocuklar Duymasın'da. Lütfen bekleyin” dedi.

“SPOR ARABA KAZALARINDA ÖLENLERİN DE LİSTESİNİ ALABİLİR MİYİZ”

CHP’li vekil “Hafriyat kamyonu terörünü bir dizi figürü üzerinden önemsiz gösteren, aklayan Birol Güven listede sizin de yakınınız olabilirdi. Özür dileyin” dedikten sonra hafriyat kamyonlarının öldürdüğü insanların listesini paylaştı.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Çocuklar Duymasın'ın sponsoru Mehmet Cengiz mi?
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5uscop" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle