Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Report TV - Kokainë dhe heroinë, kapen 4 shpërndarës në Tiranë

last year0 views

TXG8MkagApxY704

Report TV

TIRANË-Gjatë një operacioni në kryeqytet policia ka sekuestrohen 39.2 gr kokainë, 3.8 gr heroinë, 2.8 gr kanabis si dhe 1.620.500 lekë të reja, ndërsa ka arrestuar 4 persona, 2 ndiqen në gjendje të lirë, 2 të tjerë janë shpallur në kërkim.

Të arrestuar janë Erjon Shehu, Xhevair Ahmetaj, Mariglen Ahmetaj dhe Kozma Pire.

Sipas policsië, këta shtetas në bashkëpunim me njëri tjetrin shpërndanin lëndë narkotike në disa zona në Tiranë.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Report TV - Kokainë dhe heroinë, kapen 4 shpërndarës në Tiranë
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5szzwu" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above