Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

"Divorc" në pushtetin lokal, PS e LSI kundër në Kavajë - Top Channel Albania - News - Lajme

last year0 views

Gara për bashkinë e Kavajës ka kthyer kundër njeri-tjetrit tre partitë kryesore. LSI e zyrtarizoi divorcin me socialistët në pushtetin vendor në këtë bashki dhe ka propozuar kandidatin Maksim Koka për zgjedhjet e 25 qershorit.

Report this video

Select an issue

Embed the video

"Divorc" në pushtetin lokal, PS e LSI kundër në Kavajë - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x5szz09" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above