Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Ora News - Blushi kundër Ramës e Berishës në Kuvend: Rilindja pasi mori banditë mori dhe Saliun

Ora News Lajme
Ora News Lajme
2 years ago|0 view
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Deputeti Ben Blushi ishte kundër të gjithëve ne sencën e jashtëzakonshme parlamentare, ndërsa ironizoi kryeministrin Edi Rama, duke theksuar se pas 25 vitesh ia doli që të qeverisë me Sali Berishën.
Rama e cilësoi Blushin, si dembel dhe hipokrit, dhe se nuk do të jetë më pjesë e kuvendit. Por ish kryeministri Sali Berisha, ndezi sallën me të qeshura kur tha se Blushi ndjehet xheloz ndaj Ramës për dashurinë re që po lind.
Seanca e jashtëzakonshme- Të mbledhur për të votuar kryetarin e ri te komisionit qëndrore te zgjedhjeve, senca e jashtëzakonshme e kuvendit u kthye ne arenë debatesh mes kryeministrit Edi Rama dhe perfaqësuesve të Partisë demroakratike me kryetarin e LIBRA Ben Blushi.

Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/vendi/blushi-rilindja-pasi-mori-bandite-e-kriminele-i-kishte-mbetur-sali-berisha/

Browse more videos