Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Report TV - Fjalimi i Berishës për dashuri e xhelozi, merr duartrokitjet e PS

Report TV
Report TV
3 years ago|2 views
Në seancën e sotme parlamentare, edhe pse ishte parashikuar për votimin e rendit të ditës, nuk kanë munguar replikat mes të pranishmëve në sallë.

Pjesë e këtyre replikave u bënë deputetët e PD Arstit Patozi, Edi Paloka, kryeministri Rama me Ben Blushit.

Ajo që ra në sy, ishte bashkimi i Ramës dhe Palokës të cilët dolën kundër kreut të LIBRA.

Por kundërpërgjigja që erdhi nga ish- kryeministri Berisha i ka ?shkrirë? së qeshuri të gjithë deputetët në sallën e Kuvendit. Shqiptarja.com ju sjell foto dhe video nga momenti i fjalimit të Berishës dhe të qeshurave që ai shkaktoi.

Browse more videos