Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Stop - Hitparade i absurdit shqiptar! (22 maj 2017)

RTV KLAN
RTV KLAN
3 years ago|1 view
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Njerëzit zbresin tufa-tufa nga autobusi i unazës. Një punëtar mabn të veshur një bluzë me shkrimin Klan. Një makinë nxjerr tym afër shkollës, duke detyruar nxënësit të largohen me vrap. Një lokal i quajtur ?Zgara Supreme? nxjerr edhe një sasi supreme tymi, duke ndotur ndjeshëm atmosferën. Janë këto disa nga situatat, që shfaqen dhe komentohen në emisionin e sotëm ?Stop?, në rubrikën ?Hitparade i absurdit?...

Browse more videos