Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Ora News - Vasili: Bindja jonë dhe objektivi ynë është vetëm një, LSI forcë e parë!

Ora News Lajme
Ora News Lajme
3 years ago|0 view
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Kryetari i LSI, Petrit Vasili vijon turin e tij të takimeve që pas zgjedhjes në krye të ksaj force politike. Gjatë takimit në njësinë 9 Vasili tha se synimi i kësaj force politike është vetëm një, të dalë forcë e parë politike, pasi LSI realizon ato që premton.
Vasili: Prandaj kjo është forca jonë, prandaj dhe bindja jonë, prandaj dhe objektivi ynë është vetëm një: LSI forcë e parë! Kjo rrugë pa kthim e jona, ky objektiv pa kthim i yni, ka startuar prej ditësh po tani kërkon sprintin final, shpejtësinë maksimale dhe deri në 25 qershor duhet të mos na zërë gjumi, duhet të flemë me merakun se si e ç?bëmë sot, ç?bëmë gjatë gjithë orës e si kontribuuam ditën e sotme e të nesërme deri më 25 qershor, që LSI të jetë forcë e parë.
Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/vendi/vasili-bindja-jone-dhe-objektivi-yne-eshte-vetem-nje-lsi-force-e-pare/

Browse more videos