Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Ora News - Një hap larg dialogut, Basha: Prej 36 orësh po presim Ramën

Ora News Lajme
Ora News Lajme
2 years ago|0 view
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Lulzim Basha është i bindur se çdokush nga ndërkombëtarët që flet kundër protestës se opozitës, është i paguar nga paratë e narkotrafikut.
Basha: Ka dhe të tjerë që nuk duan të informohen. Atyre se pavarësisht se nga vijnë dhe çfarë posti mbajnë, ju them se të mbyllësh sytë para krimit dhe drogës, dhe kërcënimi që këto sjellin për votën e lirë, do të thotë se je ose i papërgjegjshëm ose i korruptuar nga paratë e narkomafies shqiptare.

Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/vendi/rama-bashes-votojme-vettingun-shkojme-ne-zgjedhje-mos-ki-frike/

Browse more videos