Search
Library
Log in
Watch fullscreen
4 years ago

Vesa Luma feat. Ervin Gonxhi - Ti zemra ime

dailyshqip
Music : Ervin Gonxhi -"Eranprostudio"
Lyrics: Big Basta & Vesa Luma
Video : Black Fish Entertainment
Language : Albanian
Country : Republic of Kosovo

Lyrics:

Sa te deshta dhe ta fala veten
Paska qen gabim
Ma kan thone se ti ke edhe nje tjeter
Sa n gjynah ke hi

Ref:
Ti,zemra ime,
Ma ke vra shpirtin tim,
Ti, jeta ime,
Te kam dasht veq ty..


Qysh mendove mu kthy ku lendove
E shite veten lire
Me nje falje nuk e rregullove
As met pa me sy