Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü, "Konya Endüstri Zirvesi"Ne Katıldı

geçen yıl21 views

haberler

Haberler.com

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Referandumun olumlu bir şekilde neticelenmesiyle bu güven daha da artmaya devam edecek.
Türkiye ekonomisi, bundan sonra sürekli üstüne koyarak ilerleyecektir. Bu yıldan itibaren daha yüksek büyüme rakamları göreceğiz." dedi.

Özlü, KTO-TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde TÜYAP Konya Fuarcılık AŞ tarafından "Konya Endüstri Zirvesi" adı altında düzenlenen 4 fuarın açılışına katıldı.

Bakan Özlü, buradaki konuşmasında, 16 Nisan halk oylamasında çok güçlü bir şekilde "evet" diyen ve Türkiye'nin önünü açan Konyalılara teşekkür etmek istediğini söyledi.

Referandum sonuçlarının, ülke, şehirler ve ekonomi için çok önemli ve değerli sonuçları olacağına inandığını ifade eden Özlü, "Bu süreçte birçok şehrimize ziyaretler gerçekleştirdim, gittiğim şehirlerde iş dünyamızla ve sanayicilerimizle muhakkak buluştum. Haber

http://haberler.com/bilim-sanayi-ve-teknoloji-bakani-ozlu-konya-9551094-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü, "Konya Endüstri Zirvesi"Ne Katıldı
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5jwyw6" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle