Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Mehmet Topal, Suriyeli Yetim Çocukları Sevindirdi

geçen yıl44 views

haberler

Haberler.com

- Mehmet Topal, Suriyeli yetim çocukları sevindirdiHATAY - Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Mehmet Topal, savaş mağduru çocuklara Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde spor kompleksi yaptırdı.
- Mehmet Topal, Suriyeli yetim çocukları sevindirdi

HATAY - Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Mehmet Topal, savaş mağduru çocuklara Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde spor kompleksi yaptırdı.
Mehmet Topal'ın Hatay Yardımlaşma Derneği'nin Hatay'da kurduğu kampta yaşayan mülteci çocukların spor yaparak savaşın izlerini silmeye çalışması için yaptırdığı 'Mehmet Topal Spor Kompleksi' törenle açıldı.
Hatay'daki Suriyeli çocukların futbol ve voleybol oynayabileceği kompleksin açılışını yapan HAYAD Başkanı Rahmi Vardı, "Kampta yer alan ve sayıları 100'ü aşan miniklerin neredeyse hepsi savaşta babalarını kaybetmiş. Aralarında bombaların izlerini vücutlarında taşıyan miniklerin de olduğu bu kamp, onların yeni hayatlarına başlayabilecekleri özel bir yer" dedi. Haber

http://haberler.com/mehmet-topal-suriyeli-yetim-cocuklari-sevindirdi-9551011-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Mehmet Topal, Suriyeli Yetim Çocukları Sevindirdi
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5jwvh3" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle