Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Bodrum Ygs'ye 3 Dakikayla Giremeyen Genç Bileğini Kesti

2 yıl önce40 views

haberler

Haberler.com

Ygs'ye 3 dakikayla giremeyen genç bileğini kestiMUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde yaşayan 21 yaşındaki B.Ç. (Berk Çakmak), bileklerini keserek intihara kalkıştı.
Ygs'ye 3 dakikayla giremeyen genç bileğini kesti

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde yaşayan 21 yaşındaki B.Ç. (Berk Çakmak), bileklerini keserek intihara kalkıştı. Gencin anneannesi, B.Ç.'nin YGS'ye 3 dakikayla giremediği için bunalıma girdiğini söyledi.

Gümbet Mahallesi Oramiral Kemal Kayacan Sokak'taki evinde anneannesi M.K. ve annesi N.Ü. ile yaşayan B.Ç., bugün öğlende mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla odasına geçip bileklerini kesti. Annesi ve annesinin kanlar içinde bulup müdahale ettiği B.Ç. için eve sağlık ekipleri çağrıldı. Sinir krizi geçiren B.Ç. ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Tedaviye alınan ve durumu iyi olan B.Ç.'nin polise verdiği sözlü ifadesinde, "3 dakikayla hayatım bitti. Aylarca bu sınava hazırlanmıştım. Çok başarılı olacağıma inanıyordum. O günden beri kendime gelemiyorum. Haber

http://haberler.com/bodrum-ygs-ye-3-dakikayla-giremeyen-genc-bilegini-9447730-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Bodrum Ygs'ye 3 Dakikayla Giremeyen Genç Bileğini Kesti
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x5gz32p" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle