Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Eroğlu: "Türkiye Büyüdü, Kabuğunu Kırdı. Büyüdükçe Düşman Sayısı da Artmaya Başladı"

geçen yıl25 views

haberler

Haberler.com

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bütün terör örgütlerinin halk oylamasından "hayır" çıkması için çalıştığını belirterek, "Türkiye büyüdü, kabuğunu kırdı.
Büyüdükçe düşman sayısı da artmaya başladı. Bu coğrafyada ayakta kalmanın yegane yolu güçlü olmaktan geçiyor. Güçlü olmanın da yolu istikrardan geçiyor." dedi.

Eroğlu, ziyaret ettiği MHP Afyonkarahisar İl Başkanlığında, 16 Nisan'da partilerin değil milletin bekası, Türkiye'nin istiklali ve istikbaline ilişkin bir halk oylamasının yapılacağını belirtti.

CHP'nin oylamayı parti seçimine dönüştürmeye gayret ettiğini dile getiren Eroğlu, yalan yanlış bazı haberler yayınladıklarını söyledi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin çok iyi çalıştığını anlatan Eroğlu, "Bahçeli devlet adamlığını gösterdi. Türkiye'ye oynanan oyunu gördü. Allah razı olsun. Türkiye'ye bazı ülkeler tarafından oyun oynanıyor. Bu oyunları bozmak için yeni yönetim sistemi gerekli." ifadelerini kullandı. Haber

http://haberler.com/eroglu-turkiye-buyudu-kabugunu-kirdi-buyudukce-9419769-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Eroğlu: "Türkiye Büyüdü, Kabuğunu Kırdı. Büyüdükçe Düşman Sayısı da Artmaya Başladı"
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5g6h8l" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle