Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Baş Hekimin Doktoru Darp Ettiği Iddiası

geçen yıl134 views

haberler

Haberler.com

Çorlu'da, özel bir hastanede çalışan doktor, başhekim tarafından darp edildiğini öne sürerek hastane yönetiminden şikayetçi oldu.


Hastanede kadın doğum uzmanı olarak görev yapan Op. Dr. Kemal Yıldız, gazetecilere yaptığı açıklamada, hastane başhekimi H.Y'nin kendisini odasına çağırdığını, saatini, önlüğünü ve gözlüğünü çıkardıktan sonra darp ettiğini savundu.

Hasta yakınları ve hastaların araya girmesiyle olayın sona erdiğini ifade eden Yıldız, "Hastalarım ve yakınları beni odadan çıkartarak kurtardılar. Ardından Çorlu Devlet Hastanesine giderek darp raporu aldım. Meslek olarak hayatımın en sıkıntılı günlerini yaşıyorum. Sonuna kadar hukuk mücadelesini sürdüreceğim." dedi.

Hastaneyle yaptığı 5 yıllık sözleşme süresinin dolması nedeniyle yönetimle sözleşmeyi yenilememe kararı aldıklarını anlatan Yıldız, "Bir ay çalıştıktan sonra zaten hastaneden ayrılacaktım." dedi.

Olay sonrası Hastane Başhekim Yardımcısı Dr. Haber

http://haberler.com/bas-hekimin-doktoru-darp-ettigi-iddiasi-9382427-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Baş Hekimin Doktoru Darp Ettiği Iddiası
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5ez6a8" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle