Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
4 yıl önce|903 görüntülenme

Lazer Lipoliz Plus Nedir? | Lazer Lipoliz Plus Tedavisi | estethica

estethica
Lazer Lipoliz Plus Nedir? Lazer Lipoliz Plus Tedavisi. Lazer Lipoliz Plus Nasıl Yapılır?

estethica’da bölgesel incelme ve şekillendirme; ülkemizde çok az sayıdaki seçkin klinikte uygulanan “Lazer Lipoliz Plus” tekniği ile uygulanıyor. Çift dalga boyuna sahip lazer enerjisi kullanan “Lazer Lipoliz Plus”, birinci dalga boyuyla bölgesel incelme, ikinci dalga boyuyla gerilme, toparlanma ve sıkılaşma sağlayarak önemli farklar yaratıyor.

Klasik lazer lipolizde kullanılan lazer, yağ hücrelerinin eritilmesinde yüksek etkinliğe sahip değildir, spor ve diyete rağmen incelme sağlanamayan dirençli ve inatçı yağ dokusunun bulunduğu bölgelerde sınırlı etkinliğe sahiptir. Kullanılan lazer dalga boyu çevredeki diğer dokulara da zarar vererek daha yüksek düzeyde kanama ve morarma oluşmasına yol açar. Lazer Lipoliz Plus uygulamasında kullanılan birinci dalga boyu, yağ dokusunun vücuttan uzaklaştırılması için kullanılan en etkili dalga boyudur; dirençli ve inatçı yağ dokusunun bulunduğu bölgelerde de yüksek etkinlik sağlar. Yağ dokusunu eritirken çevre dokulara zarar vermez. Tekniğe özgü lazer, yaydığı ısı enerjisiyle kılcal damarlardan sızan kanın pıhtılaşmasına yol açarak kanamayı ve morarmayı önler.

Klasik lazer lipolizde; diyetle kilo kaybeden kişilerde görüldüğü gibi gevşeme, ve sarkma gözlenebilir. Dokulardaki travmanın yüksek boyutta olması nedeniyle iyileşme süresi daha uzundur. Uygulama yapılan bölgeye daha uzun süreli bandaj yapılması gerekir. Lazer Lipoliz Plus uygulamasında kullanılan ikinci dalga boyu, dokunun esnekliğini sağlayan yeni bağ dokusu üretimine yol açar, doku kalitesini artırır ve bölgesel sıkılaşma sağlar. Dokularda çok düşük düzeyde travma oluşturan Lazer Lipoliz Plus, kısa sürede iyileşmeye olanak sağlayan ve bandajlama süresinin çok kısa olduğu bir uygulama olup; gerilme, sıkılaşma toparlanma sağlar.

Siz, bölgesel incelme sıkılaşmada, sıradan uygulamaları beğenmezsiniz… O halde; çift dalga boyuna sahip olan ve sadece yağ hücrelerini algılayan lazer ışınları ile yağ hücrelerinin parçalanarak yok edildiği, ısı enerjisiyle kan pıhtılaşması sağlanarak kanamanın ve morarmanın önlendiği, yeni bağ dokusu üretimine yol açarak gerilme, toparlanma ve sıkılaşmanın sağlandığı, iyileşmenin en hızlı olduğu ve birkaç gün içinde sosyal hayata dönebildiğiniz bölgesel incelme sıkılaşma için sağlıklı güzelliğin adresinde buluşalım!...

Ücretsiz Ön Muayene için:
Whatsapp 1 : 0543 959 52 39
Whatsapp 2 : 0543 959 52 38
Whatsapp 3 : 0549 791 99 01
İletişim : 0850 222 38 45