Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Vergi Rekortmeni Ankaralı Iş Adamları, Teşekkür Belgelerini Vali Topaca'dan Aldı

geçen yıl5 views

haberler

Haberler.com

Vergi rekortmeni Ankaralı iş adamları, teşekkür belgelerini Vali Topaca'dan aldı

28. Vergi Haftası nedeniyle kurumlar vergisi rekortmeni Ankaralı iş adamları, Ankara Valisi Ercan Topaca'yla bir araya geldi. Toplumda vergiye gönüllü uyumun artırılması, vergi bilincinin geliştirilmesi, mükellef memnuniyetinin artırılması, mükelleflerle etkili iletişim kurulması ve bu konuda çalışanların yetkinliğinin artırılmasını sağlamak amacıyla her yıl düzenlenen Vergi Haftası çerçevesinde Ankara ili 2015 yılı kurum vergisi rekortmenleri temsilcilerine Maliye Bakanı Sayın Naci Ağbal imzalı teşekkür belgeleri Ankara Valisi Ercan Topaca'nın katıldığı törende verildi.

Teşekkür Belgesi takdim töreninde konuşan Ercan Topaca, konuşmasının başında, Vergi Haftası'nın ülkemiz için, devletimiz için, milletimiz için, ekonomimiz için hayırlara vesile olmasını dileyerek şunları kaydetti: "Vergi, devlet fonksiyonlarının en başta gelen önemli görevlerindendir.

http://haberler.com/vergi-rekortmeni-ankarali-is-adamlari-tesekkur-9311749-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Vergi Rekortmeni Ankaralı Iş Adamları, Teşekkür Belgelerini Vali Topaca'dan Aldı
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5ddt1q" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle